| aspirina a întrebat:

Ce parere aveti daca ati avea o relatie de 2 ani si persoana iubita v-ar insela pentru cel mai bun prieten? Tin sa mentionez ca acel :prieten" stia ca suntem impreuna de 2 ani si ii facea avansuri.Nu merita batuta pers respectiva?

Răspuns Câştigător
| ShineMe a răspuns:

Pai acel "prieten" al tau nu este cel mai bun prieten daca flirta cu ea chit ca stia ca esti cu persoana de 2 zile. Da nu ar merita sa fie batut.Sunt o multime de fete pe lumea asta nu trebuie sa iti curga ochii doar dupa una.Parerea mea.Si prietena ta nu te iubea intr-adevar.Nu se despartea de tine mai ales pentru cel mai bun prieten daca te iubea. Good luck

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu merita batuta. Doar ignorata.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Violenţa nu este o soluţie, deci nu, nu merită bătută persoana respectivă. E urât şi din partea prietenului şi din partea ei dacă a cedat iar în acelaşi timp şi tipul care a trecut prin asta are partea lui de vină. Dacă nu ar fi insitat să se întâlnească şi să aibă o legătură strânsă cu acel prieten, prietena lui nu ar fi ajuns atât de aproape de acel individ. După aceea e tipul care - din punctul meu de vedere - nu ar fi trebuit să îi facă avansuri prietenei prietenului lui şi mai e şi tipa care nu trebuia să cedeze dacă ţinea la tipul cu care era. Un alt aspect al acestei probleme este dacă fata a vrut să se răzbune. Sunt fete care recurg la astfel de metode.

| Cryssy a răspuns:

Acela nu e prieten. straight face

| ShineMe a răspuns:

2 ani.Scuze

| i.love.me a răspuns:

Inseamna ca ti'ai piersut 2 ani din viata aiurea.nu te merita bataie merita tot dispretul de pe fata pamantului.sad
te compatimesc

| cucu a răspuns:

Nu merita baiaie... s eu am patit acelasi lucru, dupa 3 ani jumate chiar. stai linistit o sa treaca dar a inceput doare tare. ignora`i total pe amundoi. nu merita nici macar sa-i mai salutzi.

| cucu a răspuns:

A si ink ceva... cel mai castigat din treaba asta esti tu sa stii. el s`a ales cu o tarfa si a pierdut un prieten. ea a pierdut pe cineva care o iubea pentru o bucatzic de ****, tu ai vazut cine iti este cu adevarat prieten. si ce panarama ai langa tine.

| ffy a răspuns:

Nu prea se rezolva cu bataia, in primul rand domnisoara daca te iubea nu cede prietenului tau iar daca tipul iti era prieten a fost greseala lui.Consider ca esti singurul in masura sa faci ceva si singurul lucru care il poti face e sa-i faci sa te regrete

| LaMisto a răspuns:

Trebuie batuti amandoilaughingtime out

| FOCUS a răspuns:

de ce s-o bati mai aspirina? poate la respectivul a gasit ce nu a gasit la tine, daca o iubesti incearca sa vezi ce-ti lipseste sau intreab-o chiar pe ea, cu bataia risti puscaria. Tu nu sti ca femeia de ce o bati mai rau te inseala?

| lavitaumik a răspuns:

Si mai stai cu el? lasa-l draga nu conteaza ce stia prietenul conteaza gestul lui pe care la facut paraseste-l ca daca a facut o data o va face si adouo oara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa iti zic o treaba...
Prietenii raman prieteni, femeile vin si pleaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind e vorba de dragoste adevarata nu trebuie sa-ti para rau. Ureaza-le fericire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba unuia de mai jos...batuti trebuie amandoi, ala ca te-a tradat, aia ca e c... a, macar iti putea spune ce o deranjeaza la tine