| ColyR a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul de ajunge sa fii impreuna cu iubitl/iubita altcuiva? Ca persoana respectiva sa renunte la iubitul /iubita din acel moment pentru a fi cu tine.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Paște iarba pe care o cunoști, nu te băga pe terenul altuia!
Pa, pa.

| ιυвιтα a răspuns:

Se întâmplă destul de des. Dacă ei sunt dispuși să piardă un prieten, e problema lor, însă cum poate fi cineva fericit pe baza nenorocirii prietenei/ului său?
E important să existe un cod de onoare, tu trebuie să ai un principiu solid, prin care îți impui că nu ai voie să faci asta.
Xoxo

| corhaz a răspuns:

Parere proasta.ar trebui sa stii ca daca ea/el isi lasa iubita/ul pentru tine poate intro si pe tine te va lasa pentru altcineva

| ColyR explică (pentru corhaz):

Unle persoane mai spun ca el/ea s-au imprietenit cu cinea cu un caracter mizerabil sau cu cineva doar de a arata ca ai iubit si ajung sa gaseasca pe cineva pe care cjiar il iubesc.

| SkyPilot a răspuns (pentru ColyR):

Nu te lua dupa ce spune unul din "fosti" dupa incheierea unei relatii. Cele mai multe sunt doar justificari fara o baza reala.

| AndradaAndra99 a răspuns:

Aceasta își seama ca nu a găsit ceea ce căuta în persoana cu care a fost