| UnIngerasSensibil a întrebat:

Ce parere aveti daca o fata este virgina la 19 ani?
dc la unii le este greu sa creada?
chiar asa ciudat este?laughinglaughing

25 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu. Tu chiar ai nick de virgina.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu e ciudat. Am cunoscut si la 20 sau 21, totul e in regula.

| clauss a răspuns:

Esti de laudat, asta inseamna ca esti o fata serioasa

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Ciudat? Serios!? Cum sa fie ciudat, eu cred ca e ff bine sa fii virgina la varsta asta.Esti privita cu alti ochi decat una care si-a inceput viata sexuala la 13 ani, serios chiar nu se pot numi fete, du-te frate, ce minte sa ai sa o faci la varsta aia.Sunt OBSEDATEEEE!

| mona a răspuns:

Nu cred ca e ciudat absolut deloc, pana la 19 jumate si eu am fost virgina si nu m au interesat parerile altora in legatura cu asta, nici pe tine sa nu te intereseze ce cred unii si altii despre tine

| Tania a răspuns:

Le este greu sa creada ca sunt rare fetele care sa mai fie.
Nu este ciudata, si eu am fost pana la 19 ani si ceva aproape 20 virgina si chiar nu regret ca mi-am inceput viata sexuala tarziu, fata de altele.winking

| FucktheSystem a răspuns:

E penibil doar când te lauzi cu asta.

| DeeaMarry a răspuns:

Daca asta a fost alegerea ei, nu pot sa spun decat Bravo!

| morningstar a răspuns:

Cred ca merita sa fie apreciata o astfel de fata. Nu mi se pare nimic ciudat ca din moment ce inca nu si-a gasit persoana cu care sa se simta pregatita sa faca pasul asta, ea sa mai fie virgina.

| wolder a răspuns:

19 ani este mult. Nu prea mai vezi fete asa pe nicaieri. Rar fete d-astea!
Si am vazut un raspuns dat de „jokerul88„ a zis ca tine la demnitatea ei, dar asta ce inseamna ca femeile ce fac sex nu au demnitate? Deci fetelor nu mai faceti copii ca nu sunteti demne. stupid!
Eu cred ca incepem atunci cand ne simtim pregatiti si la 12-13 ani nu suntem pregatiti. Unii se pot simtii responsabili si pregatiti pe la 16-17 ani. Nu ii condamn! Fiecare face cand vrea si cand simte nevoia. E alegerea fiecaruia. Nu trebuie sa faci asta doar pentru iubit sau pentru ca prietenele rad de tine.

| Neinteresantul a răspuns:

Pai ce parere sa avem? Ce e asa iesit din comun? Esti doar o fata, restul sunt curve mici. Mie nu mi-e greu sa cred. Iar ciudat li se pare doar oamenilor limitati mintal.

| jokerul88 a răspuns:

Bravo ei. tine la demnitatea ei

| crissyyo a răspuns:

Nu e ciudat, doar ca multi(baieti in general) nu le vine sa creada oh go on! oricum daca tu esti, nu trebuie sa te lasi influentata de gurile rele si ai grija de tine! nu sunt multe fete ca tine.batting eyelashes :*:*

| neutrino a răspuns:

Jos palaria!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...eu am 15 si nu le vine sa creada cand le zicrolling on the floor pe bune frate eu una unt mandra k nu sunt k toate...indiferent ce cred ei nu ma intereseaza

| LostInBubble a răspuns:

Esti cumva tu? happy
Nu e ciudat deloc si nu e greu de crezut.

| ZiZan a răspuns:

Nu,nu e deloc. Bravo! Cu tot respectul, tine-o tot asa in cotinuare!

| FailL a răspuns:

N-aveai unde sa te lauzi?

mie personal mi se pare nomal, si asa cum trebuie sa fie. ciudat este ca fetele isi pierd virginitatea de la 12 ani...

| k1fighter a răspuns:

Felicitari! Esti o fata cu adevarat! La mine in liceu sunt specimene de 15 ani care deja sunt piscine. Lumea a cam uitat de Dumnezeu. Fecioria este o mandrie. Fecioria, pentru cine nu stia, este un dar de la Dumnezeu, este darul casatoriei. Cand doi tineri se casatoresc, acesta ar trebui sa fie darul lor, virginitatea. Vorbeste cu un preot si o sa vezi ca nu e ciudat sa fii virgin/a. Ma mir ca mai exista asemenea fete, sincerwinking

| AlbertSeby a răspuns:

Intr-o tara ca Romania greu de crezut dar se poate si nu e ciudat dupa parerea mea nimeni nu ar trebui sa se grabeasca cu sexul chiar daca sunt tentati sa o faca, nu poti sari pe oricine vezi in fata sa il/o viloezi salbaticlaughing si oricum daca as cunoaste o fata de varsta asta care inca e virgina are toate respectele mele.

| Maui2012London a răspuns:

E ciudat sa fii virgina la 30 de ani laughing

| dulaul a răspuns:

Nu deloc desigur ca este bine!
Fata a fost desteapta dar intr-adevar multe fete nu mai sunt virgine nici la 12 ani si cel mai des fetele fac sex la 16-17 ani!

| NicoRobyn a răspuns:

Sti dc ni se pare ciudat? Daca te duci in bucuresti....si pupi o fata de 18 ani pe poponet...e ca si cum ai pupa in penis un sfert de Bucuresti daca intelegi ce vreau sa spun

| Elena1991 a răspuns:

NU,chiar nu e ciudat.eu am fost vitgina pana la 20 si jumatate.Nu conteaza pana la ce varsta esti virgina, conteaza ca primul baiat sa fie cel potrivit.

| oanapoock a răspuns:

Dupa parerea mea nu daca tu nu le ai dat voie