| Spinoasa a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata virgina si una care numai este virgina?

Răspuns Câştigător
| ale_4015 a răspuns:

Depinde de varsta daca ar avea 15 -16 ani sau mai mica as zice ca e o usuratica, daca nu e ca, si despre una virgina as zice ca e f ok lucru asta ...pentru ca in ziua de azi is fel si fel de baieti uni care zic wow nu mai esti virgina ce fain nu vrei sa te bagi cu mine si dupa aia o sa faca sex cu ea ...si is si baieti care daca aud ca nu esti virgina gandesc ceva de genu "doamne ce curva e asta "mai rar asa baieti, deci le respect pe alea care mai is virgine

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Departajările se fac la nivel de ce-ai în cap şi la nivel de caracter şi comportament. Nu dacă mai ai himen sau nu.
Virginitatea e o stare fizică ce se termină la un moment dat. Atât!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey, una e virgina si alta nu - asta e diferenta in ochii mei!

Virginitatea nu te face mai om, caci toti o pierdem la un moment dat!

| Crisu a răspuns:

O parere.Ca una este virgina, si una nu este.straight faceCe parere poti avea? Totusi, respect pentru cea care este inca virgina, cat despre cealalta, n-am nimic...

| Razvan a răspuns:

Nicio parere.Imi e indiferent. Ce treaba are asta cu caracterul persoanei respective?oh go on

| elasexygagica a răspuns:

Fata virgina= daca nu se trezeste la realitate la cel putin 18 ani, la batranete o sa regrete ca a trecut prin viata ca lebada prin apa.
Fata care nu mai este virgina= fata care stie sa se bucure de placerile vietii si totusi se alege cu o experienta de viata.

| cryssa a răspuns:

Parerea mea este ca ambele sunt fete...cam atatlaughing

| membrugirl2010 a răspuns:

Cum adica?
Fizic sau moral?
big grin

| membrugirl2010 a răspuns:

AAA.
daca are 12 ani si nu mai e virgina e nasoala
dar daca e mai mare si stie sa se protejeze poa` sa faca ce vrea cu viata ei.
fundahappy?

| Ascendent a răspuns:

Nu contează dacă e virgină sau nu, nimeni nu poartă plăcuțe pe care să scrie VIRGINĂ sau NU E VIRGINĂ. Contează vârsta, coeficientul de inteligență și experiența de viață. E doar opinia mea.

Ascendent.

| Mihai543215 a răspuns:

Depinde mult de varsta, daca aud de unna pana in 18-20 de ani ( da stiu ca e cam mult dar totusilaughing ) ca numai e virgina... pai sincer o cred cam curva, dar daca aud de o fata orice varsta ar avea ca e virgina nu am nimic impotriva, cred ca e o fata dificila care merita un baiat care sa o inteleaga cu adevarat ( tot respectu pentru ea).

| Roberta00 a răspuns:

Daca de exemplu ambele acu 16 ani
-aia virgina(Bravo ei)
-aia nevirgina(Vai de capul ei)

| MenCool a răspuns:

Da-o incua pe aia care e virgina ca tio rezolv eulaughing

| NuAmSecrete a răspuns:

Virgina? unde? laughing

In formarea unei,, pareri'' contribuie foarte multi factori! Si pe urma nu scrie in fruntea nimanui Virgina/Nonvirgina!