| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de acei tipi care dau mesaje fetelor pe retele sociale, fara sa le cunoasca personal si le propun din start relatie? laughing

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
44 răspunsuri:
| covridong a răspuns:

Buna seara MaenstrulDeghizarilor
Sunt indieni
Sanatate multa

Răspuns utilizator avertizat
| gigite a răspuns (pentru Mosotti):

Pentru JASSMINE, de ce te gandesti, numai la sex? Macar o explicatie, daca ne dai, TU cauti asta?

| SuperCoolDude a răspuns:

Vor si ei p***ă

greece12
| greece12 a răspuns:

Ce parere sa am, e ca la pescuit.
Arunci nada sperand sa prinzi ceva, ca pestele n-o sa-ti ceara declaratia de avere sau testul Wasserman!

| Emma24dsxd a răspuns:

Cunosc specimene care si in mesaje imi scriu te iubesc fara sa ma cunoasca cat de diaperat sa fi?

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Sunt prea disperați și enervanți
primesc mesaje de la bărbați de 30 și ceva de ani, eu fiind minoralaughing ȘI ÎNCĂ VOR RELAȚII CU MINE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pești rămași la fundul sacului(împuțiți de la cap), pasionați de matematică, (șiruri și combinări), nu-s buni la fotbal, când poarta e goală dau în gol, au mereu explicația cu ei "băieții sunt datori să încerce".

| Mosotti a răspuns (pentru nujcatoatesuntluate):

Pai vor cu tine chiar daca esti minora ca-s ahtiati dupa sex, la ei nu cont ca esti minora sau nu, conteaza sa fi fata si sa arati bine, atata tot.
Iti dai seama ce vai de mama lor sunt aia daca ajung sa atarne la o minora, cand cei in regula au de mult relatie cu femei de varsta lor, daca ai 30 ani, potiu avea cu fete de 25 ani lejer relatie.

| darrio2007 a răspuns:

Incearcă si ei.

| Emma30555 a răspuns:

Sunt cam fraieri cum se spune pe românește, nu poți propune o relație, poți propune cel mult o întâlnire, pe urma se supăra ca sunt refuzați din start

| Emma30555 a răspuns (pentru RTK):

Pe un site nu poți propune o relație, poți propune o întâlnire, dacă nu abordezi în mod natural și sa aibă și o logica nu o sa primească niciodată un răspuns pozitiv.

| maphiotul a răspuns (pentru Violleta2022):

Vrei sa avem o relație?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din exprienta cu respectivi, socializatul este un fel de job pentru ei. Ei isi fac "prieteni" care sa-i ajute in anumite situatii, si sa-i puna unde vor, se pricep la manipulat. Un baiat care se baga in seama asa cu o fata pe internet, este evident despre el, ca deja stie pe cineva care o cunoaste, stie ce are nevoie si se baga sa profite, apoi fata incepe sa aiba probleme, iar el continua sa o manipuleze.