| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de jucariile sexuale utilizate in timpul sexului?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt folosite inca din pestera, mai citi si voi ceva istorie
https://rasunetul.ro/scurta-istorie-jucariilor-sexuale
nu stiu daca primatele folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dildo roz din sticlă, uf.

| KR0NSTADT a răspuns:

Am părerea că sunt făcute pentru a fi utilizate în timpul sexului. Tu de ce te miri ca Mirela în târg? Le folosești doar când faci mâncare?

| NevverGhost a răspuns:

Foarte buna, imi place sa le iau in gura dupa ce le baga nevasta-mea in cur

| kinkylady a răspuns:

Multe dintre noi avem, iar cine nu are isi doreste macar una.
Si apropo, recomand tuturor. Atat fetelor cat si baietilor. Sau chiar pentru cupluri, fac minuni.
Love for all.