| singurinlume a întrebat:

ce parere aveti de militari romani din afganistan sunt mercenari?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ha!
Eu peste o ora pot sa-mi aud "vesnica pomenire" cantata la cap de vreun popa grec si tu ai vise cu userul anului?!?
Iti cedez cu multa bucurie candidatura,nu este una din aspiratiile mele!
Si,aici,eu inchei orice conversatie!
@singurpelume, iti cer scuze ca ti-am transformat intrebarea in chat, nu era deloc intentia mea!

16 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Da... are foarte mare legatura cu categoria asta. Te-ai gandit bine ca ai postat aici.

| singurinlume explică (pentru LeontinAndrei):

Scz pentru ca am postat aici dar aici era mai multa lume conectata

| LeontinAndrei a răspuns (pentru singurinlume):

Nu de alta, insa macar bagati si voi acel "scuze de categorie" sau ceva in genul... Oricum soldatii trimisi in afganistan sunt trimisi cu un scop. Iti dai seama ca nu sunt facute publice toate secretele lor, insa din ce s-a spus este obligatia noastra de a ajuta celelalte state, chestii de genul asta... Oricum toata chestia asta este o mare abureala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da.

greece12
| greece12 a răspuns:

Vai de viata lor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Macar ai nostri s-au dus, nu ca grecii... e chenzina care le face cu ochiul, la foamea din Transilvania...

| singurinlume explică (pentru anonim_4396):

sincer sunt scarbit de ceia ce aud din gura ta. foame in transilvania?
as vrea sa iti zic sa iti fie rusine dar ma aptin

greece12
| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Felicitari,reusesti sa ridici ipocrizia la grad de calitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru singurinlume):

Pai ce vrei sa zici? Ca s-au dus din dragoste pentru poporul afgan asuprit de talibani? Cel putin varul meu (de-al doilea) a zis ca a fost pentru mia de coco acolo o tura... o fi fost o exceptie, draga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Doamna expert, daca nu va place sa primiti raspunsuri la raspunsuri sunt doua posibilitati (chiar trei):
1. Nu mai raspundeti in doi peri.
2. Ma treceti la "ignor"
3 (optional). Stam si ne certam, sa treaca timpul, ca si asa nu avem nici unul ce face mai bun rolling on the floor

greece12
| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca va deranjeaza raspunsurile mele:
1.Nu le mai cititi, oricum voi raspunde intotdeauna cum cred eu de cuviinta.
2.Ma treceti la "ignore".
3.Neoptional.Nu simt nevoia sa ma cert niciodata, nici cand sunt provocata, samanta de scandal n-a prea cazut in zona mea.Cautati alta victima!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Dar nu ma deranjeaza doamna, dimpotriva! Ma stimuleaza cerebral sa va raspund, cat mai inteligent pot eu. Daca imi pareati vreo nasparlie de mult erati in lista mea ignor, stati fara grija...

greece12
| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Conservati-va stimulii cerebrali, domnule, nu tin sa demonstrez ceva aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Demonstrati doamna ca sunteti cea mai cea, de ce nu?
Au si copiii de la cine invata, avem si noi ce alege userul anului la iarna.
Uite, am si eu cu cine face conversatie acum, si dvs., toata lumea e multumita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Dar ce ai, ca sunt ingrijorat?! Sincer.

| singurinlume explică (pentru anonim_4396):

haide sa iti zic ceva varul tau minte, poate ca a fost acolo dar nimic din ceia ce ti-a zis nu e adevarat