| mihail2003 a întrebat:

Ce parere aveti de mine, ca am 16 ani, care vrea sa duca la curve?!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi sanatos!

| RAY a răspuns:

E treaba ta, dar sa te protejezi mereu, sa nu devi sclavul curvelor, eu as spune sa vezi de o relatie sau de scoala

| Andreeush a răspuns:

E treaba ta ce faci cu viața ta.

| GouDidodino a răspuns:

Am o parere foarte de **** pentru ca nu ești in stare sa combini o tipa fără bani, esti un pampalau

| Vikaa a răspuns:

Mai bine ramai acasa si te multumesti cu o laba; D
Mergand la ele sustii aceasta industrie si vor fi mai multe fete rapide; D.

| lilith16 a răspuns:

Idgaf, de ce mi-ar pasa

| Blueberry8 a răspuns:

Pai,drum bun! Ce parere sa avem?!

| Spartacus12345 a răspuns:

Ce parere sa avem... vrei foarte mult sa faci sex. Da-i bataie

| Zeulastec a răspuns:

Crede-ma e doar un gand de moment da o laba si iti trece ca s-ar putea sa regreti cand o sa-ti apara ciuperci pe organul genitl