| anonim113 a întrebat:

Ce parere aveti de Omegle? V-ati dezbracat sau v-ati dezbraca pe omegle?(pastrand identitatea anonima)

P. S:Va rog raspunsuri serioase dau fundita!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acolo apar numai fraieri și proaste. Prieteni dacă vrei te duci afara și asa nu mai consumi curent electric în casa.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Uite. ce satisfactie ai sa te dezbraci in fata unor straini? adica te face fericita sa te expui in halul acela in fata unor eventuali psihopati, unor oameni care au in cap sex si sex? unde e respectul de sine? cam cat de valoroasa crezi tu ca esti avand in vedere ca expunandute nu ai da nici 2 bani pe corpul tau, te intimitatea ta

| looolliika a răspuns:

Mis e pare cam naspha. :straight face parerea mea thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place site-ul.Si da, am facut-o.