| gaby24 a întrebat:

Ce parere aveti de site de Matrimoniale?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai ajuns la matrimoniale si n-ai dat tu de aplicatii pentru dating?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi sunt de acord ca unele lucruri sunt mult mai frumoase online (facultatea online, shopping-ul online etc.), cred ca site-uri de matrimoniale sunt deja too much si nu le vad rostul.
In primul rand este periculos, deoarece pe un astfel de site oricine isi poate face un cont fake cu pozele altei persoane, poate sa minta in privinta varstei sale, a job-ului si sa isi faca o relatie cu un om nevinovat care il crede pe cuvant.
In al doilea rand, o relatie online nu e o relatie. E o incropeala.
Relatia adevarata e aia in care te vezi face to face cu partenerul, iesiti in oras, va plimbati, va tineti de mana etc. Pe un site de matrimoniale nici nu stii daca ala cu care vorbesti spune adevarul despre el insusi.

| HoaxSix a răspuns:

Am auzit ca grindr e bines