| JustSmile4Him a întrebat:

Ce parere aveti de tipul asta?
http://img695.imageshack.us/i/23042011063.jpg/
Scuzati cateogria! as vrea urgent!

Răspuns Câştigător
| justsmile_1748 a răspuns:

Pai cocalarii care nu cunosc un tip normal ca spun lucruri urate... aviz amatorilor... nici tocilar nici pampalau etc. e un tip foarte marfa deci tineti-va comentariile pentru voi TPU oh go on ca nu cred ca sunteti mai presus de el

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Uaaaaaaaaa se rastoarna pamantu!

| Laviy a răspuns:

Are fata de prostalau si mai si seamana cu profu meu de muzicalaughingrolling on the floor

| LoL a răspuns:

Pai dupa moaca ca sa ma exprim cat se poate de frumos...bleah are fata de tocilar

| BeByTzZa a răspuns:

Prefer sa nu comentez!straight face

| alexandra_9303 a răspuns:

raised eyebrows mmda. mai bine nu comentez blushing

laughing

| justsmile_1748 a răspuns:

WTF? chiar n-ai ce face?! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dor la mine ochii!

| Bee123 a răspuns:

Dragut

| JustSmile4Him explică:

laughing))))))))).daca si asta e tocilar laughing)))))))))))))))))))))... poate doar la matethinking dar la restulstraight face.mda.deci sa inteleg ca nu va place.aha.il trecem la rubrica prafii!