| octavian1992 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop? : http://www.novashop.ro/......53792.html

6 răspunsuri:
| LolLzz a răspuns:

WOW,WOW E super mega bun daca iti trebuie ia-ti-l cu incredere ca e super

| octavian1992 explică:

"Savetheworld" Deci sa inteleg sa nu iau de la novashop? sunt tepari? Da am mai auzit ca eMAG.ro sunt ff seriosi.

| username a răspuns:

WOw, foarte bun si la pretul ala. O oferta foarte buna.

| username a răspuns:

Da, cei de la eMag sunt foarte seriosi. Pana in momentul de fata am zeci de comenzi facute la eMag si sunt foarte multumit de ei.

| YourFriend a răspuns:

laughing exact ca laptop-ul meu pe care stau acum. Pai, sunt foarte multumit de el, doar ca are placa video cam slabuta... adica el merge bine, dar nu cred ca ai putea juca Gta4, Predator, etc...

| SaveTheWorld a răspuns:

Este chiar bun, dar nu iti recomand siteul eu mi-am cumparat HP 4510s tot de la eu. Dupa 4 luni sa sticat HDD, l-am trimis sa mi-l faca si cand sa deschid laptopul avea 250 GB nu 500 GB am sunat la ei si au spus ca ei au pus piesa originala l-am trimis iar si au spus ca nu ei au pus HDD ala in pc.Si asa a ramas mi-am schimbat singur HDD asa ca amice nu il lua de acolo de pe alt site eMAG.ro.E chiar bun laptopulwinking