| GeorgeOOO a întrebat:

Ce parere aveti despre asta: http://www.youtube.com/user/dedelu49?feature=mhee#p/a/u/ 2/0-Xl4Gbv2d4 cel mai sincer

Răspuns Câştigător
| sweetgirl24 a răspuns:

Simpatica fata! Si sincer e foarte frumos din partea ta daca ai facut asta pentru ea! Bravo tie si succes cu fata!winking

5 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

E chiar draguta fata si melodie e the besthee heechiar reusithappy

| Angelofdarkness862 a răspuns:

I want to be on top... of her

| Mihαelα a răspuns:

Sincera sa fiu fetita e pur si simplu adorabila,trebuie sa fii orb sa nu-ti dai seama, cat despre video... daca mi-ar fi facut mie cineva unul ca asta, cred ca ma topeam de fericire happy kiss

| Mihαelα a răspuns:

Please lasa-mi si mie denumirea piesei, ca privind video de vreo 5 ori deja m-am indragostit de ea :X :X :X

| Mihαelα a răspuns:

C.I.A. - Unde e ea''- am gasit si piesa