| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii capricorn? Mi-ar placea sa aud cat mai multe pareri de la persoanele care au avut relatii cu capricorni.
Funda :*

Răspuns Câştigător
| MescaMascalina a răspuns:

Hehe big grin Prietenul meu e capricorn, este foarte influentabil (face anumite chestii din datorie morala dar nu pentru ca vrea), le cam are cu minciunabig grin, e destul de gelos si posesiv si nu prea gandeste inainte sa faca ceva, nu se gandeste la consecinte. insa toate defectele lui sunt intrecute de carisma, simtul umorului, felul in care stie sa se faca iubit, faptul ca adora copiii, ii place sa invete lucruri noi si (spre deosebire de minebig grin) este foarte harnic, ordonat, organizat. Daca ajungi intr-o relatie serioasa cu un baiat capricorn, inarmeaza-te cu multa rabdare si intelegerebig grin dar se merita pentru ca stie sa te faca fericita

2 răspunsuri:
| raluk018 a răspuns:

Nu te lua dupa semnele zodiacale,exista gemeni cu firi diferite, si persoane din zodii diferite, cu caractere asemanatoare.vezi si tu ce standarde ai,ce anume iti place,ce nu, si fa-ti viata in functie de ce vezi, nu de ce zice unu si altul. fii stapana ta.

| AdamBlack a răspuns:

Nu te defineste zodia! straight face
Persoanele sunt diferite, gandesc diferit nu sunt conduse de ce scrie in "stele".
Doar nu o sa renunt acum la o persoana doar pentru ca scrie in zodiac ca nu ma inteleg cu ea.