| Danny28 a întrebat:

Ce părere aveți despre ce spune această "minunată" domnișoară? https://vm.tiktok.com/ZMF8XxW7M/

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Crd că nu a avut parte de sex de mult timp.

| VoidEternal a răspuns:

Circ ieftin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut

Cel mai probabil a avut experiențe neplăcute cu bărbați exact așa cum îi descrie ea și a ajuns să creadă că sunt toți la fel

E slabă și mai predispusă la traumă, multe frustrări și bagaj emoțional acumulat

Poate își va da seama la un moment dat că are nevoie să își depășească condiția și să se uite la ce face ea greșit nu de ajunge în punctul ăla

Mai exact să nu mai caute să schimbe oamenii toxici fiind ea însăși toxică pentru că te poți schimba doar pe tine și să încerce pe cât posibil să se schimbe pe ea

| Dandinelle a răspuns:

Pai dupa cum a inceput: ....are o frustrare

| yhua a răspuns:

Panarama

| ShadowBlitzE a răspuns:

Nu știu de ce ar urâ bărbații
Eu cred că sunt awesome