| Byb2001 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest video? https://vm.tiktok.com/ZMe144nDU/

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nicio parere.

Daca fac acum poza la gresia mea din bucatarie... sigur putem scoate niste forme care par intr-o oarecare masura oculte.

| LPCTSTR a răspuns:

O adunatura de idei conspirationisto-crestinopate, ilogic de inutile.
Ce vrei sa scoti in evidenta? Faptul ca exista programe de editare foto-video?

| raMLesS a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu-mi vine sa cred ca exista persoane care pun botul la asa ceva...
Fereasca Sfantul Arhiepiscop Impersonal, pe ce planeta traiesc astia?

| badpanda a răspuns:

Povestile au inceput odata cu crestinismul.

| h379m3973423 a răspuns:

Salut,
Dacă-ți pierzi timpul cu prostiile astea ai să ajungi prost ca ele.winking