| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre declaratia lui Liviu Varciu ca vrea sa se insoara numai daca e fata virgina, asa cum prietenul lui bun, Pepe s-a insurat cu Pastrama care s-a daruit numai lui? happy

Răspuns Câştigător
| AngelGirl5 a răspuns:

laughing... E nebun big grin. Dar imi place :X...

Saracu' de el, probabil inca sufera de la esecul cu frumoasa Adelina love struck. Dar o sa gaseasca el una care o sa-i puna capac, si pariu ca n-o fi virgina laughing.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ei amandoi sunt de etnie roma si in aceasta etnie virginitatea femeii este inca importanta. Sunt crescuti intr-o traditie foarte puternica, care are niste valori certe si la care, vor, nu vor, se intorc.

| 354 a răspuns:

Buna.Mi se pare o gandire destul de buna la Liviu Varciu, tinand cont de timpurile in care traim ....este de admirat ca mai sunt barabti care apreciaza asta la o fata! ce sa zic felicitari lui pepe, ca a ales o fata cuminte, si mai ales virgina! bravo lui!

| N0NameForY0u a răspuns:

Viata lui...

| drhotzu a răspuns:

Tampenii!

| PsyhoWoman a răspuns:

Prostieee laughing) cred ca el e cel mai "nevirgin" posibil laughing da-i trebuie:fata mare" sa fim seriosi... apropo de pastrama:-& nici eu n-o suport pe oana zavoranu dar raluca aia e oribilaaaaaaaastraight face ..saraca oana se vede pe ea ca acum regreta happy

| costellodonatz a răspuns:

O parere foarte proasta, e bine?

| MyNameIsCicoare a răspuns:

Eu iti zic tie ce sa faci:inchide tv-ul si da-ti cu el in cap