| ellaella a întrebat:

Ce parere aveti despre asa-zisa impacare dintre Adelina si Liviu Varciu?
http://www.infomariaj.ro/......acat-/2047

5 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Oke, cu riscul de a părea extrem de ignorant, tot întreb: Ăştia cine mai sunt şi de ce ar trebui să îmi pese mie că s-au împăcat?

| Lora a răspuns:

Treaba lor nu ne putem baga noi in viata oamenilor sa le citim sentimentele cat de adevarate sau false sunt

| Xname a răspuns:

Ourano are dreptate insa sunt aproape sigur ca e pentru publicitate. Adica inainte sa apara divortul lor cine isi mai aducea aminte de Liviu Varciu? Cred ca este vorba despre o relansare a carierei lui

| ellaella explică:

Nu am cerut sa ne bagam in viata lor... este logic ca nu avem cum, insa avand in vedere ca ziarele sunt pline de numele lor, mass-media la fel, presupun ca se poate discuta. Sunt de aord cu Xname si eu cred ca este vorba de publicitate in cea mai mare parte a intregii "povesti de dragoste"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E viata lor. Nu-mi dau cu parerea. Daca se iubesc asa cum pretind, sa le fie de bine.