| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se lasa greu cucerite, dar despre cele care se lasa usor?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Fetele destepte sunt ca pisicile...merg cu coada sus si zgarie rau cand te apropii de ele, dar daca stii sa te dai pe langa ele... ce mai torc pe urmahee hee
Barbatul s-a creat vanator se stie clar... iar noi fetele ne-am adaptathee hee
Dar trebuie sa stim sa nu intrecem limitele... sa ne incadram intre anumite bareme. Nici Magda Ciumac dar nici Maica Tereza...

4 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Nu pot sa spun nimic despre fetele alea. dar cu siguranta e foarte nasol sa cazi peste una care doar iti da senzatia ca ai cucerit/o. iar alea care se lasa greu, ori nu esti genul lor, ori sunt ocupate cu untip mai tare k tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi parerea mea fetele care se lasa asa q una q 2 nu au nici un farmec.nu exista nimic interesant la ele. din moment ce stii ca daca in secunda urmatoare te duci la ea si iti sare in bratze, ce farmec mai are? nici-unul.stii ca oricand te vei duce la, ea va fi acolo sa iti sara in bratze.si asa o sa faca si q altii. iar cele care se lasa greu sunt mai apreciate si dau dovada de mai multa inteligenta.stii ce se zice despre "fructul interzis".se lasa greu de cucerit din mai multe motive. ori nu e genul de fata care sa se lase usor. ori ii place sa te tina in suspans, sa te faca sa fierbi in suc propriuhappywinking.in speranta ca ti-am putut fii de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea ii ca fetele care se lasa greu te desparti mai greu de ele iar celelalte vor pl... nu mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astea care se lasa greu sa moara la masa fete mari. si alea care nu sa o suga in continuare