| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se lasa greu?

11 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Păi cam aşa îs şi eu tongue Sunt pretenţioasă când vine vorba de băieţi. Dacă e vreun golan sau cocalar sau mai ştiu eu ce nici vorbă să fiu cu el.Mie-mi plac băieţii cu bun simţ,liniştiţi, oarecum timizi (dar nu ca mine xD), fără fiţe şi figuri că vezi Doamne ei sunt cei mai tari rolling eyes În concluzie, toate fetele ar trebui să fie atente atunci când vine vorba de băieţi, să nu se lase pe mâna primului golan care le iese în calewinking

| iloveunicorns a răspuns:

Geniale.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal explică:

You guys, nu ma refer la sex.Ma refer la o relatie.

| Crinutza322 a răspuns (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Baietilor nu le plac fete care nu cad din prima in poatu lor dar care ii fete k cap bravo lor

| sorinL1 a răspuns:

Sunt bestii in pat.

| Doηηa a răspuns:

O parere foarte buna!winking

| crisbella a răspuns:

Fete desteptewinkingasa ar trebui sa faca toate, nu sa se lase imediat pe mana unui baiattongue

| Bamboccea a răspuns:

Se lasa greu pe ce? laughing

| BoyOfHell a răspuns:

Fete. Destepte foartesmug. Sincer unora baieti[ inclusiv mie] imi da satisfactie mai mare daca o "cuceresc". Fete cu caphappy

| elenat a răspuns:

Fete deshtepte!winking

| alexandruionut96 a răspuns:

Depinde de baiatul la care se lasa greu daca se vad in fiecare zi ar cam trebui sa se la se greu dar daca chiar tine la el ar trebuit sa ii arate asta prin anumite gesturi sau mai usor sa eu spune directwinking