| Nothing_6921 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul teoretic Nicolae Iorga Botosani?(scuze de categorie e cea mai vizualizatabig grin)

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Oάηά a răspuns:

In ce clasa esti si ce profil?

| Teils a răspuns:

Buna! Uite aici : http://niorga.licee.edu.ro/ -> trage concluzia;)

| odudăcoaptă a răspuns:

Nothing cum te cheama in realitate?

| Narsha a răspuns:

E super
Eu merg aici din clasa I-are si partile lui rele da in general profii sunt f buni si atmosfera nu e rigida

| anonim_5107 a răspuns:

Te-ai inselat de sata asta.nu e cea mai vizializata.oricum.la inceput nu o sa iti placa prea tare liceul. din cauza "decorului" dar te vei obisnui pana il termini.oricum.profii sunt ok...cred ca asta conteaza cel mai mult.

| Nothing_6921 explică:

Pai inca n'am intrat la liceu.
Peste un semestru si 2 saptamani happy, deci nu cred ca ne cunoastem