| Calinush a întrebat:

Ce parere aveti despre Mass Forte Creatin R http://redis.ro/Web/Product.php?ProductId=22

Mi-am comandat o galeata de 4.5kg. Nu am mai luat niciodata acest tip de produs pentru masa musculara.

Doar proteine si m-au ajutat.

Exista vreo contraindicatie pentru Mass Forte Creatin R?

Va rog sa ma ajutati?

1 răspuns:
| IbanezFender a răspuns:

Eu merg la sala dar nu prea ma ma pricep la proteine si din astea
dar stiu ca un baiat de la sala in 10 luni a facut multa masa musculara, are muschi mai mari dar forta mai putina depinde ce te intereseaza pe mine personal nu ma intereseaza masa musculara ca mi a dat Domnu destula