| AndreeaZM a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie dintr-un golan si o fata cuminte?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu tine prea mult doar daca nu stie multe in viata copila si se lasa influentata de nenorocit

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu stiu in ce univers si in ce sens eufemistic poate fi unu antent cu fetele experimentat si atent etc numit golan dar na...

Golanul e golan, fie ca-i golanasul clasic de cartier care se poarta ok cu fetele din interes dar in rest isi baga si-si scoate, se bate cu altii, fie ca e golanul interlop, fetele sunt atrase fie de contrast fie de aparenta masculinitate si forta a acestui tip de indivizi, si atat timp cat ele nu sunt la fel de golanase, relatia nu va face altceva decat sa le raneasca.

| neutrino a răspuns:

O relatie normala in care fata este supraapreciata.

| cristimihailov a răspuns:

Perfecta pentru golan.
Perfecta pentru fata cuminte.

Pe golan il cuminteste, pe fata cuminte o deschide. Problema se pune cat dureaza.

| drogh a răspuns:

Unele rezista, si altele nu. Nu prea ma incanta treaba asta... Fata poate fi influentata in rau...

| gingergirl1 a răspuns:

Hihi,relatia perfecta...hee hee

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JSkJQJrDP5A

Depinde de ce intelegi tu prin golan.Sau de fapt o parte din ''golani'' sunt foarte timizi si introvertiti,iar aceasta masca pe care o afiseaza nu fac decat sa acopere.
O parere pro si contra.
Daca te referi la ''golanul'' ala sensibil,experimentat,gentil cu fetele,civilizat, atent la detalii, etc eu zic ca e ok :)
Daca te referi la ''golanul'' de tip mitocan, grosolan, cu o gandire si comportament deplorabil mai bine nu;)

| VampireBlood a răspuns:

În unele cazuri el trage în jos fata cuminte, dar uneori e invers, fata îl "cuminţeşte". Se spune că ar reprezenta o relaţie perfectă, dar nu te poţi baza doar pe "golan-fată cuminte".

| rabbit2014 a răspuns:

Poate sa o traga in jos, si ea iubindu- l mult se lasa

| ashlee a răspuns:

Uneori intuitia iti spune mai mult decat vrei sa asculti...

Daca acela in cauza are un caracter indoielnic, iti pierzi timp pretios din viata si nici nu o sa dureze.

Ai grija de tine, asculta-ti intuitia si respecta-te pe tine insati.

| chyccorita a răspuns:

O relatie ok dar uneori fata este posibil sa devina ca el si va fi urat dar poate sa se schimbe el sa se cuminteasca pentru ea.

| Wă_Larii_1996 a răspuns:

Extremele se atrag!