| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete:ce ar alege intr un baiat frumos si unul urat? Baiatul frumos sa fie smecher, gagicar, cu figuri, mai golan cum sunt baieti in ziua de azi... iar cel urat sa fie cuminte, linistit, intelegator, sa stie sa converseze intr o discutie etc Ce ati prefera baiatul frumos sau pe cel urat? ce parere aveti, fetelor?

Răspuns Câştigător
| pauladrian a răspuns:

Fizic, pentru o femeie barbatul trebuie sa fie mai frumos decat dracul, vorba aia. Aici vorbesti de caracter si ar trebui sa-ti reformulezi altfel intrebarea, punand altfel problema.

38 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Pe cel urât tongue oricum nu e urât dacă e cum spui tu. are un suflet de milioane faţă de „frumuseţea" care are un suflet de tot rah... scuză-mi limbaju'.

FantaSZy.

| Rukhsandra a răspuns:

Depinde ce intelegi prin urat...
Daca e acceptabil l-as alege pe cel urat.Nu trebuie sa stau cu Mister Univers. Daca e bun la suflet, intelegator si ma iubeste e ok
Si daca e frumos de ce sa se bata fetele pe el. N-am concurenta laughing))

| BubuLina999 a răspuns:

Mai depinde si de gusturi adica uneori frumosul provine din unele defecte si e ceva special...eu sincer nu l.as alege pe nici unul

| Denisa a răspuns:

Trebuie sa fiu sincera. Pe nici unul. Pe primul pentru ca ma enerveaza pustii care vor sa para "shmecheri" si care sut fitosi. Pe al doilea nu l-as alege pentru ca nu imi plac baietii linistiti...nu prea linistiti. Ma plictisesc. Nu as putea sa fiu cu o persoana frumoasa dar proasta dar as putea fi cu o persoana mai uratel daca ne potrivim, dar sa fie clar: nu prea cuminte, nu prea linistit.

| marrr a răspuns:

Avem si posibilitatea de a nu alege pe nimeni, sper. Tu ai luat doua extreme si le-ai mai atribuit si lor alte extreme, ceea ce nu mi se pare normal. Adica si cel urat ar putea avea partile lui proaste, iar cel frumos, parti bune. Fiecare dintre noi are un talent, ceva la care este mai priceput. Dupa cum i-ai descris tu, nu as alege pe nimeni.

| zayidee a răspuns:

Apoi depinde cat e de urat, ca daca trebuie sa ma bag la el cu furca...nu-mi trebuie nici unul nici altul, in alte circumstante, prefer armonia, linistea, pentru ca langa un figurant. n-ai nimic de castigat, e asa o relatie fantoma.

| Ixchel a răspuns:

Sincer? Niciunul.
Există băieţi care sunt şi şi.Nu scrie niciunde că un băiat frumos, şmecher şi alte cele nu poate să iubească cu adevărat, să fie înţelegător şi aşa mai departe.La fel şi celălalt "tip".
Deci eu aleg mijlocul happy Nu îi doar negru şi alb, există şi gri pe acolo pe undevawinking

| anduta160 a răspuns:

Cred ca pe cel urat.Degeaba esti cu unul frumos daca el are mai multe in acelasi timphappy:* sa fii iubit!

| smartalogu a răspuns:

@ RooXy fata tati, baiatu se simte complexat nu vezi si tu? Evident caracterul tau nu e suficient de finut.

| ClaraZ a răspuns:

Din pacate imi plac baietii golanistraight face

| BeBebuu a răspuns:

Pai...p ala cu care ma inteleg mai binetongue

| rosto a răspuns:

Deci, sa ne intelegem, nu exista urat, e o chestiune de gusturi si cum percepem "frumosul". mie imi plac oamenii mai degraba frumosi pe interior si cu un aspect normal, nu cum sunt astia cu tepi in cap, care molfaie la guma ca nesimtitii cu gura deschisa, care flegmeaza pe strada. deci sa zicem ca am exclus din ecuatii pe aceia pe care tu ii numesti "frumosi" happy

| rosto a răspuns:

Roxana, adica ai sta cu amandoi, sau cum? :O

| andrei a răspuns:

SA zic eu un lucurwinking

Baieti frumosi sunt doriti de fete cum baieti doresc fetele frumoase si prin urmare prind incredere ca daca o am pe asta o pot ava pe oricare si trateaza fetele ca gunoailele:d

dar cei urati nu situ ce e aia dragostea unei fete frumaose si le respecta:d

| ladygaga a răspuns:

thinking Sa fiu sincera, pe niciunul.

Pe cel frumos nu pentru ca nu`mi plac baietii care se cred smecher, nu`mi plac baietii cocalari, cu figuri, fite si tot tacamu`

Pe cel urat nu, depinde cat de urat e. Daca ma inteleg ok cu el si e de treaba, ma face sa rad si ne distram amandoi fii sigura ca as sta cu el. nu ar mai conta fizicul.

Depinde acum cat de urat e. Daca zici ca e

| SweetCherry a răspuns:

Eu m-am indragostit de un baiat care e cam pe la mijloc oh go on dar mai mult se inclina spre cel frumos(frumos este dar la comportament zic)
Odata am inceput sa il bat pe unu si vine la mine si imi zice:'' Fata rea! Imi place!; X '' laughing

| Marius_7427 a răspuns:

Salut, Parerea mea ar fi ca nu exista oameni urati si frumosi eu unul ma uit ce are in cap si in suflet si dupa vine si frumusetea... pentru ca frumusetea e trecatoare. Si de tipul de care vb tu nu cred ca e asa urat precum spui!

| anna7_4794 a răspuns:

Chestia cu fizicul e discutabila. Daca pentru altii e urat, pentru mine poate fi frumos. Oricum, pe mine ma intereseaza mai mult caracterul deci clar pe cel mai linistit.

| mistikk a răspuns:

Pe cel frumos decat unul cu care imi este rusine sa ies in lume si pana la urma unul pe masura mea nu sunt vreo frumusete dar nimeni nu ma considera urata si nu as vrea sa duc viata alaturi de cine stie ce animal. tu in ce categorie te incadrezi de pui intrebarea?big grin

| mary_1175 a răspuns:

Eu cred, tu te-ai indragostit de doi baieti si nu stii pe care sal alegi pe cel urat si cuminte sau pe cel frumos si gagicar,, mai este o intrebare asemanatoare ca a a ta, si cred ca esti tot tu

pe cel frumos dar sa fie si cuminte big grin

| Face2face a răspuns:

Sinecer? Pe nici unul, poate 0, 1% pe cel frumos pe interior dar mie nu imi plac baieti prea cuminti, eu sunt o fire mai nebuna asa iar langa un baiat cuminte, ar fi plictiseala si monotonie. Pup

| Vadik a răspuns:

Asta e! permanent alegei frumosii! De aia de multe ori vezi intrebari pe TPU de genul ca. fa ****** si m-a aprasit! uite asta e! ALEGETI frumosi si ei o sa-si bata joc de voi! bafta fetelor happy

Răspuns utilizator avertizat
| Dannah a răspuns:

L-as alege pe cel urat! daca ar mai avea si bani ar fi sooooooooooooper mega tare!

| AndreeaaaaX a răspuns:

Frumosss:X

| Mini Roxi :x a răspuns:

Pai sincera sa fiu pe cel frumos.
Kat de intelegator ar fi uratul nu ma intalnesc cu toate animalele

| alexiaaaa a răspuns:

Pai eu cred ca pe cel frumos ...imi plac golani:Xdar totusi cred ca pe cel urat las pastra doar ca un simplu amicbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista baiat|fata urat|a. Nu e important aspectul fizic cat de important e faptul ca acel om te iubeste. Orice persoana este inszestrata cu frumuseti fie ele exterioare sau interioare. NU as alege niciodata vagabonzeala si smekerii pentru ca de multe ori.multe fete ajung sa sufere din cauza""frumusetii""lor...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci vad ca multe fete prefera frumosul, smecheri, golani...preferati sa aveti un baiat frumos dar fara un viitor, decat un baiat cuminte linistit care are un viitor... f interesant fetelor laughing