| bagatordeseama a întrebat:

Ce parere aveti despre prezervativele masculan? am vazut ca-s mai ieftine si sunt destul de laudate

1 răspuns:
| raspunz a răspuns:

Probabil sunt ok, toate prezervativele de firmă trebuie să fie foarte bine testate pentru a fi vândute la farmacii și magazine. Nu aș recomanda prezervativele FOARTE ieftine de la magazine de cartier, mergi pe firmele mari, durex, love plus, masculan, entran etc. Ai grija sa nu fie vechi si sa le pastrezi in conditii bune, ca sa nu se sparga. Si nu te zgarci, nu e o cheltuiala prea mare, merita sa dai 3 lei de fiecare data cand faci sex și să iei ceva mai scump.