| bebelusasweet a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in masina? Ati incercat? Ce pozitii ati folosit si cum a fost?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul in masina este bun atunci cand cheful apare spontan. Cand intervine (de ambele parti) atractia si dorinta greu de stavilit si niciunul dintre cei doi nu mai au rabdarea necesara pentru a ajunge intr-un loc mult mai spatios si confortabil. In astfel de situatii cred ca este ceva senzational. Un act fiebinte plin de pasiune si erotism care nu are cum sa se finalizeze decat pe culmile extazului.

5 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

E mai de situatii speciale, gen no money for hotel, parinti /frati misunand prin casa :)) Sau MOMENTUL! Look at this : 2 ghiduri oferite de 4tuning sa iti faci o idee :
http://www.4tuning.ro/funny/interzis-minorilor-car-masutra-5918.html

http://www.4tuning.ro/......-6371.html

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai o dubita e bine, daca nu posibil sa iti intre schimbatorul in cur.

| sebysebyca a răspuns:

Eu am facut in masina de tocat carne! a fost excitant.

| Brâncuşi a răspuns:

E foarte naspa...nu se compara un hotel cu o masina...Deci dupa parerea mea fa acasa decat in masinabig grin

| Leo10 a răspuns:

E bun daca nu ai unde in alta parte. Dar e pozitia proasta.