| Patrick2121 a întrebat:

Ce părere aveți despre sexul în mașină?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt prea satul. A fost singura solutie, o vreme.
Daca ai o parodie de Golf, abia ai loc de la ba. Sau nici de aia.
In Vectra merge foarte ok, ca este mult loc pe langa bancheta. Ai loc si de doggy, dar iti cam rupi gatul de plafon (e foarte jos din cauza trapei). E mai bine decat in Merc.
In Dacie 1310 era chin, daca nu eram atent, pierdeam fata pe sub bancheta. Aceeasi poveste si cu bancheta de 1300, dar aia avea scaune foarte misto pe fata (fotolii), iesea misto.
In Passat b5 e naspa, la fel ca in Golf.

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu te mai lăuda că ai avut multe mașini. rolling eyes

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Se observa ca vorbesc numai de masini in voga rolling eyes
Mai bine iti vezi de admirator...
De fapt l-ai pescuit deja in privat, ca nu pierzi tu nimic smug

| MihaiNicu23 a răspuns:

E destul de bine si asa.

| GoldenZenith a răspuns:

Cam incomod, dar merge.

| Patrick2121 explică (pentru GoldenZenith):

Și unde îți place; pe scaunul din față sau pe bancheta din spate?

| HadesSs a răspuns:

Se incalzeste afara mai bine iei o patura si mergi in natura, nu te mai incurca volanul si altele happy

| AlexSalling a răspuns:

Greu de realizat printre scaune, dar merge. Asta da, depinde si cu cine.

| fierdecalcat a răspuns:

Ba merge oriunde sa faci sex daca te distrezi si o exciti atat de tare pe fata aceea incat sa o faci din nou si din nou si din nou-