| Ro-Uk_Cuplu_1987 a întrebat:

Ce parere aveti despre swing si cine ar dori sa inceapa sa practice asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postasii,de cand lumea, au fost oameni deschisi la minte, altruisti si secretosi.Mai sunt laptarii si instalatorii sanitari in aceasta categorie.

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Swing-ul este practicat de o comunitate mai aparte, ai carei membri au o anumita varsta, anumite convingeri noncomformiste si in general persoane cu educatie superioara. Postarea intrebarii aici nu-si prea are nici rostul si nici locul potrivit din moment ce majoritatea utilizatorilor sunt la varsta la care nu-si pot nici macar "imagina sa accepte" practicarea si un astfel de mod de distractie. Media de varsta a celor care practica swing-ul este undeva intre 30 si 37 de ani, insa exista si cupluri de peste 50 de ani : "in niciun caz, swing-ul nu este pentru debutanti in ceea ce priveste sexul". Consider ca era bine, indicat sa fie prezentat in ce consta swing-ul. http://www.bzi.ro/......lui-197044

| WaterDrop a răspuns:

Este ok.Dar ai grija ca nu toti vor fi de aceasta parere.Iti trebuie o gandire mai deschisa pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere-i parerea maica-tii, ea e experta in swing, ca a fost facuta posta de tot mapamondul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neh,nu meritam fundita, insa iti multumesc!

| LostInPark a răspuns:

Copiii nu prea mai vor, in rest astia batrani sunt calare pe el.Chiar si cand vine posta nu se dau jos de acolo.Iau si catel cu ei, pisica...dezmat total.
Ui', poate, vrei sa-ti faci si tu unul.

https://www.youtube.com/watch?v=7jBHIpFFA3Y

Desigur, funda! Ms anticipaT!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwuahahaha

| anonim_4396 a răspuns (pentru LostInPark):

Postasii,de cand lumea, au fost oameni deschisi la minte, altruisti si secretosi.Mai sunt laptarii si instalatorii sanitari in aceasta categorie.

| Mary1970m a răspuns:

Incercam fiecare ce credem ca ne place

| Ro-Uk_Cuplu_1987 explică:

Eu și iubita mea locuim în uk și sincer voiam sa vad părerea romanilor despre asta și ma așteptam la jigniri dar nu off topic. Ma amuza câteodată cat de încuiați pot fi unii. Înțeleg ca nu este pentru tine dar de ce trebuie sa jignești?