| Mihai18G a întrebat:

Ce parere aveti despre Total Mass 4200?
Vreau sa stiu parerea celor care au luat...
Ingrasa?
Eu am 1.90 si 88 kg si nu vreau sa ma mai ingras doar sa mai ard din grasimi si sa pun masa musculara.
Ce imi recomandati?
Scuze ca postez aici, dar am incercat si in alte categorii...

Răspuns Câştigător
| PopescuAdina a răspuns:

Salut,
Foloseste doar suplimente nutritive cu o concentratie slaba de carbohidrati. Eu ti-as recomanda Milk&Egg sau Whey Protein sunt acceptabile pentru : scopul tau, pret si calitate.

Mai multe despre suplimente nutritive si despre culturism in general poti gasi aici : http://medicul.net/category/sport/