| lovelygirl_9437 a întrebat:

Ce parere aveti despre visele de dragoste, sex cu persoana iubita? am citit ceva pe net si zice ca aduc neintelegeri sau esecuri... eu am mai visat ca am facut dragoste cu persoana iubita si nu s-a intamplat nimic rau dar totusi vreau sa aud parerea voastra multumesc!

1 răspuns:
| Castiel a răspuns:

Nu... prea cred ca are deaface cu neintelegeri sau esecuri,pur si simplu tine de logica, tu il iubesti si e ca si cum si in somn iti bate inima pentru el, si automat ca il visezi pe el/ea chatterbox daca intelegi ce vreau sa spun-.-