| Sandor12921 a întrebat:

Buna dimineata TPU, vreau sa va povestesc ce am visat noaptea trecuta si m-a cam facut sa ma gandesc mai mult la ce semnifica visele, am mai pus o intrebare legata de tema asta aici, pe TPU, deci am visat ca faceam dragoste cu o femeie de 45-50 de ani, mai plinuta, dar nu grasa, din ce imi mai amintesc, tin sa mentionez ca am mai visat ceva mai demult, cu o femeie tot de varsta asta, ce parere aveti, cine stie si se pricepe la lucruri de genu, cu semnificatii ale viselor, sa imi trimita un mesaj, poate ca nu semnifica nimic important si nu poate avea urmari in viata de zi cu zi, dar sunt curios, ce ar putea semnnifica si mai ales, de ce am visat asa ceva...

Răspuns Câştigător
| Denila123 a răspuns:

Daca visezi ca faci sex cu o persoana necunoscuta inseamna ca inca nu ai simtit cu adevarat dragostea. Esti o persoana care are nevoie de multa afectiune, de o persoana care sa demonstreze ca meriti mai mult de la viata.

8 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Probabil ai vazut si tu ziua precedenta stirea cu profesoara aia din America parca de 53 de ani care intretinea relatii sexuale cu un pusti de 16 ani. laughing

| BuLaNNNeL a răspuns:

E timpul să pui in practica visele, iti cere organismul happy (Sper ca nu cu o tanti de-o seama cu maica-ta, probabil).

| Sandor12921 explică (pentru BuLaNNNeL):

Nu, cu siguranta nu, m-am invatat mine, dupa 2 zile (mare greseala am facut) in care am stat impreuna cu o femeie de 40 de ani, nu mai vreau sa aud de relatii cu asemenea diferenta de varsta

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Sandor12921):

Wtf, ce dracu ai ma? Umbli cu zbarcituri, nu-ti convine o piele fina, o prospatura? laughing Cati ani ai? Scuze ca intreb.

| Sandor12921 explică (pentru BuLaNNNeL):

20 am, am fost prost, chiar nu stiu de ce am iesit cu ea, poveste mai lunga, in fine, suta la suta nu sunt singurul, bine ca nu a durat mult, fix 2 zile

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

Incearca sa le ignori, oricat de stranii sunt.O sa vezi ca odata cu timpul nu o sa mai visezi.O zi frumoasa...
PS:Nu te mai gandi la ele.

| Sandor12921 explică (pentru Georgian_Daniel_Feraru_1997):

Pur si simplu nu pot sa le ignor, desi stiu ca nu au prea mare relevanta, este a doua oara cand visez asa ceva

| Denila123 a răspuns (pentru Sandor12921):

Daca visezi ca faci sex cu o persoana necunoscuta inseamna ca inca nu ai simtit cu adevarat dragostea. Esti o persoana care are nevoie de multa afectiune, de o persoana care sa demonstreze ca meriti mai mult de la viata.

| Daniel09857 a răspuns:

Eu as zice ca motivul pentru care ai visat asta este ca iti place de o femeie de varsta aia, asa cred, desi nu ma mira sa vad baieti de 20-25-30 de ani impreuna cu femei de 45-50, chiar staim un baiat, de 22 de ani, ce era imrpeuna cu o femeie de 44 de ani, inalta, plinuta, zici ca era maica-sa, in fine, daca lor le place eu nu am nimic impotriva, insa nu cred ca e tocmai durabila o relatie cu o asa diferenta mare de varsta intre parteneri