| tukhey23 a întrebat:

Ce personalitate va influentat viata sau ce personalitate din istorie va impresionat si de ce?happy

Răspuns Câştigător
| chikitoka a răspuns:

Viata mamei mele m-a influentat si m-a impresionat foarte mult..ar putea scrie o carte la c a trait...

27 răspunsuri:
| lia a răspuns:

M-au impresionat: Murphy cu legile lui si Nostradamus cu prezicerile care au starnit atatea controverse happy

| ioanaa a răspuns:

Din istorie m-au impresionat mai multi, dar eu urmez un exemplu din viata cotidiana. Tatal meu, pe care il apreciez si il iubesc enorm de mult.

| Ben. a răspuns:

ITZHAK RABIN z. l. un soldat care a murit pentru pace.

| Ben. a răspuns:

Fiekr are o poveste. mai mult sau mai putin interesanta. povestea mea e absolut insignifianta.imi pare rau ca am scris 5 randuri despre mine. dealtfel tot ce nu intelegem e ridicol.

| want2bMajestic a răspuns:

Eu zic ca cel mai mult ne impresioneaza actorii... dca ai vazut pacientul englez iti dai seama. sau salvati soldatul ryan

| AllenTJ a răspuns:

George Carlyn and Napoleon. That's me laughing

| GreenSky a răspuns:

Napoleon>>>super destept tipul...

| N538961518 a răspuns:

Burebista, Vlad Tepes, Adolf Hitler(pentru puterea de convingere pe care o avea), Miyamoto Musashi, Stefan cel Mare, Napoleon, Antonescu, etc.

| Cryss a răspuns:

Nu pot sa zic ca m-au influentat, dar m-au impresionat : Vlad Tepes, Marin Preda, George Bacovia, Murphy (cu legile lui), Napoleon, Mirce Eliade, Anne Boleyn si mai sunt. M-au impresionat faptele, operele si viata lor.

| Cryss a răspuns:

Pai care intrebare mi se pare interesanta raspunda la ea, si raspund si la cele in care cineva are nevoie de ajutor, fiindca vreau sa ii ajut thinking

| Cryss a răspuns:

@tukhey23: Eh oh go on blushing, nu prea cred laughing.

| Cryss a răspuns:

@tukhey23 : Mdahee hee.

| Cryss a răspuns:

@tukhey23: Daca ma enervez va iau in teapa laughing.

| tukhey23 explică:

@Cryss:stii ce apreciez eu la tine, ca tu la toata lumea le rasp. la intrebari, bv.happy

| tukhey23 explică:

Cryss:pai ai o asa inima marehee hee

| tukhey23 explică:

Cryss:modesta, nu?hee hee

| tukhey23 explică:

Ben zona:stiu si o povestioara, cu un soldat... dar nu o scriu ca e nu interesanta. happy

| tukhey23 explică:

Nobody:e o societate de tepehee hee

| tukhey23 explică:

@Cryss:sa stii ca am puteri, vad prin ecran.Si te vad pe tine, o fata cu chip de inger... dar cam periculoasahee hee

| tukhey23 explică:

@Cryss:pai sunt baiat, bun... si incat de bun.Ai grija cu teapa. cam inteapa laughing

| tukhey23 explică:

Pinky:era si vicleanhee hee

| tukhey23 explică:

Ioanaa:putini au curajul sa zica, tata te iubesc, te apreciez...

chikitoka:cand spui mama, spui multe.Si pentru. mine, mama, e un ex. demn de urmat happy

| tukhey23 explică:

Lia:ff frumoswinking

| sese a răspuns:

Acad. Mihail Dragomirescu si acad.Grigore Moisil

| Klara a răspuns:

Golda Meir happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad Tepes.de ce? uitate la societatea in care traim si vei vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai obiblioteca goala?