| DaveMustaine a întrebat:

Ce poate face o fata cand este in dubii daca o place sau nu un baiat?

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Ar trebui sa astepte o perioada, sa vada ce comportament are baiatul fata de ea, iar daca nici asa nu s-a lamurit, sa il intrebe direct daca ii place de ea sau nu. Curajul este important, sau pierzi sau castigi, dar daca castigi cred ca nu iti va parea rau.

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mai astepte o perioada de timp caci in scurt timp isi va da seama daca este iubita.

| h3r a răspuns:

Stă locului.

| anamariafrumoasa30 a răspuns:

Il intrebi