| Lolicika a întrebat:

Deci...imi place de un baiat X foarte mult, doar ca nu sunt sigura ce simte el pentru mine...sunt in oarecare dubii daca ma place sau nu.Acum mai e si un alt baiat Y care e si el foarte dragut imi place si de el dar nu la fel ca de mult ca de X. De Y sunt sigura ca ma place. poveste lunga. Acum sincer sunt foarte confuza si nu stiu in ce sa ma indrept. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| AnaBonteanu a răspuns:

Pai si fosta mea prietena a fost in chestia asta.
Si eu ti-as spune sa iti asculti inima. Daca iti place mai mult de X poti sa il alegi pe el.
Bafta!
Si " Craciun Fericit! "