| ZaMbArIcI_4577 a întrebat:

Ce pot pati daca am facut oral?

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic.Intri în rândul t...inerelor speranţe ale acestei ţări

| TąNyą a răspuns:

Dacă partenerul era bolnav, te-ai îmbolnăvit şi tu altceva n-are ce să se întâmple doar n-o să naşti pe gură.

T.

| EuCuTine a răspuns:

Sa treci laughing). Nu se intampla nimica. Daca faci oral nu ai ce sa patesti cel putin ma refer la copii laughing) dar poti sa prinzi o boala depinde de partener.

| BoBBy a răspuns:

Ti se umfla gura, faci bube si nu mai poti manca vreo 2 luni, trebuie sa iti spui perfuzii

| dorutza_9395 a răspuns:

Iti pot iesi burbonele pe limba si te va ustura limba cand te vei spala pe dinti, vei mesteca guma sau usturoi si nu glumesc! Asta daca ai luat vreo ciuperca prin acel contact cu gurahappy.
Prefer sa nu comentez ce influenta va avea oralul asupra vietii talehappy.

| Afdsa a răspuns:

Raie-n gat.
Ce poti pati?
Doamne...

| andrey910 a răspuns:

Ai macar 12 ani?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Faci si a doua oaralaughing

| piktor a răspuns:

Sa vrei sa faci si a 2-aa ora!

| ZaMbArIcI_4577 explică:

HA hA Bobby ce amuzant esti...

| ZaMbArIcI_4577 explică:

Auzi, draga TraficantaDeSentimenteRoz., ce req te bagi u sa mi spui mie c3 sa fack? Am pus intrebarea ce patesc daca am facut...nu ce crezi tu despre oral. Daca nu stii sa rasp nu mai rasp...Hay pa
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua palme de la mine si ce a zis bobby.
Mai mult nu te poti injosi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa mori

| stefy_2212 a răspuns:

Poate o reputatie proasta depinde de baiatul respectiv sper sa nu povesteasca la toata lume ce ai facut.Si depinde daca ai o relatie cu elwinking

| lele_3278 a răspuns:

Nu tise intampla nimic dor ore o sa-ti apara niste herpes pe buze ata