| nukemdfkz a întrebat:

Pot păți ceva dacă i-am zis mamei fostei că mi-a făcut oral iar fosta are 16 și eu 19? Nu cred pentru ca m-i-a dat acordul să facem ce vrem de mai multe ori iar noi am avut relație de 2 luni.

26 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De ce dracu i zis mamei fostei asa ceva?

| Plato a răspuns (pentru whatevernvm):

Foarte bine a facut, ma bucur grozav. Imi pare rau ca nu pot sa asist la judecata. laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru Plato):

Dar nu înțeleg în ce context, merge la ma sa și ii spune "fi-ta mi-a supt o" sau din frustrare ca l a părăsit i-a zis mamei?

| nukemdfkz explică (pentru whatevernvm):

Că așa am vrut eu

| doctorandus a răspuns:

Din punct de vedere juridic, n-are ce sa-ti faca. De la 15 ani poate consimti la contacte sexuale/orale. Idem daca diferenta de varsta dintre voi e mai mica de trei ani.

| Plato a răspuns:

Foarte bine ai facut, fara misto. Asa-i trebuie, daca e curva de la 16 ani. Bineinteles, si tu esti un ratat, dar e bine ca nu scapa curvulita nepedepsita. Iar pe tine te-a bate Dumnezeu cand ti-a veni randul, pedofilule.

| nukemdfkz explică (pentru Plato):

Nu sunt pedofil din punct de vedere al legii

| Holiday a răspuns (pentru Plato):

Da, trebuie pedepsita ca i-a facut DOAR oral. Si, ai dreptate, el e un ratat, tot din cauza asta. laughing

"Iar pe tine te-a bate Dumnezeu cand ti-a veni randul, pedofilule."

Sa nu uitam ca Dumnezeu asta al tau a "sexualizat-o" pe Maria cand era mai tanara ca fata asta, deci nu are motive sa fie suparat, ba as zice, dimpotriva. laughing

| Plato a răspuns (pentru Holiday):

Ma indoiesc ca a "sexualizat-o". In engleza e "Mary The Virgin", nu? happy
Fecioara, la noi.
Spune-mi si mie unde e "sexualizarea" in povestea aia.

| Holiday a răspuns (pentru Plato):

De fapt, Mary the pregnant virgin. laughing Ca in filmele cu prosti.
Intr-adevar, asta poate fi fecioara doar la "voi".

| Plato a răspuns (pentru Holiday):

Pai da, tocmai, ca nu a fost nimic sexualizat.
Ciudat sa zici "voi", frate, ca suntem amandoi fiii lui Dumnezeu.winking

| Holiday a răspuns (pentru Plato):

"Ciudat sa zici "voi", frate, ca suntem amandoi fiii lui Dumnezeu."

Deci zici ca si-a tras-o si cu maica-ta?!
Scuze, dar daca ti-a spus asta, te-a pacalit. De Mos Craciun ce ti-a zis?

| Plato a răspuns (pentru Holiday):

Ei, daca tot te dai asa inteligent, ai fi putut sa ai putin respect, chiar daca e ceva in care nu crezi. Imi arăți nivelul ateistilor, iar daca e sa mai iau dupa ce zici acum, e cam jos.
Ce sa zic... daca atata poti, daca nu esti in stare sa respecți o cultura... asa nu prea avem ce vorbi.

| Holiday a răspuns (pentru Plato):

"...frate, ca suntem amandoi fiii lui Dumnezeu."

Dupa cum vezi, tu ai inceput. Asa ca nu te mai plange atat.
La tine unde e respectul cand afirmi ca maica-ea si-a tras-o cu spiridusul asta al tau?!laughing
Auzi la el, nu respect cultura...

| Plato a răspuns (pentru Holiday):

Eu am glumit cu tine, prietene. Tu ai aratat o lipsa de respect. In fine, nu conteaza, doar ca daca ai fi un ateist de bun simt ai avea totusi respect pentru credinta, chiar daca nu o impartasesti si nu crezi in ea. Una e sa nu crezi in Dumnezeu, alta e sa fii impotriva Lui.

| Holiday a răspuns (pentru Plato):

"Eu am glumit cu tine, prietene. Tu ai aratat o lipsa de respect."

Citam din decentul, respectuosul, pupatorul in fund de spiridusi care isi spune pe aici "Plato":

"Pentru asemenea specimen, cuvintele panarama, curva, tarfa, carpa, parasuta, taratura nu mai sunt suficiente. Vorbim deja de o destrabalată hidoasă, o infectă mizerabilă, un hoit plin de STD, un wc public dizgrațios, o vidanjă, un reziduu al societății."

https://www.tpu.ro/......erata-c-a/

"Din ***** mă-tii ai scos ideea asta? Daca imi arăți unde am scris eu ideea asta, o mănânc cum mănâncă mumă-ta ****."

https://www.tpu.ro/......ut-o-deja/

"Ce cretin de ghetou de doi bani. Se vede din poza ta ca n-ai cap, si unde nu-i cap, vai de **** ta de prost."

https://www.tpu.ro/......ut-o-deja/

Si cu astia tot asa, "ai glumit"?
Mai du-te mah de aici de frustrat, auzi la el, vrea respect...:))

"Una e sa nu crezi in Dumnezeu, alta e sa fii impotriva Lui."

Nu poti fi impotriva unui spiridus inexistent, ar fi absurd. Dar poti avea o atitudine fata de tampeniile promovate in numele lui.

| Plato a răspuns (pentru Holiday):

Atunci ce ar fi sa nu-mi mai scrii deloc? Ca tu initiezi conversatiile de fiecare data. Eu ma refeream la respectul fata de o cultura, tu imi arati ce am spus despre cu.rve, deci mna. Hai, gata, ca nu are rost.

| Holiday a răspuns (pentru Plato):

"Atunci ce ar fi sa nu-mi mai scrii deloc?"

Ce ar fi sa nu mai scrii tu tampenii?

"Ca tu initiezi conversatiile de fiecare data."

Dar ce ar trebui, sa te las sa bati campii? Ar fi convenabil pentru tine, nu?

"Eu ma refeream la respectul fata de o cultura"

Care "cultura", cea crestina? Ea e exact ceea ce spun si fac oamenii care fac parte din ea. Si uita-te la tine, care te consideri un exponent al ei, ce tampenii spui.
In plus, unde a fost respectul crestinismului cand a exterminat zeci de culturi? De ce am avea respect pentru asemenea organizatie?!

"...tu imi arati ce am spus despre cu.rve"

E de 100 de ori mai curva religia in general si crestinismul in particular decat una care si-a tras-o de placere cu 10 barbati sau femei. O femeie care face sex, poate inseala, poate nu, dar religia sigur face asta, deci e cam curva suprema...

| Plato a răspuns (pentru Holiday):

Nu ar fi nicicum, ca nu ma intereseaza, prietene. Daca iti face placere, scrie-mi in continuare, dar chestii relevante. Chiar ma lasa rece orice fel de comentariu din partea oricui.

| deeeaqq a răspuns:

Nu pățești nimic dacă i-ai spus maică-tii, doamne...

| nukemdfkz explică (pentru deeeaqq):

Mamei fostei, nu mamei mele

| deeeaqq a răspuns:

Am citit prost, scuză mă laughing
Cât timp nu latră mai departe nu vei păți nimic.

| GouDidodino a răspuns:

Esti tampit

| Blueberry8 a răspuns:

Doamne fereste! laughing)

| Directioner99 a răspuns:

Poate sa ti faca plangere la politie si poti primi ceva inchisoare pentru act sexual cu un minor..dosar penal

| SoulCalibur a răspuns:

Erai beat?