| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot pati daca imi mananc menanhra?

Răspuns Câştigător
| Sweete a răspuns:

Nu ai putea pati nimic(cred)dar e cam scarbos nu crezi? in fine fiecare face ce vrea (nu judec pe nimeni)

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Te faci faină.

| BRG a răspuns:

Ești nebună, ai probleme trebuie urgent să te vadă un psihiatru, nici să nu m ai pui astfel de întrebări, copii dementi.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ce-i aia?

| anamariaiuliana a răspuns:

copilule ai probleme cred.straight face

| anamariaiuliana a răspuns:

Si e menahra. fara nstraight face

Răspuns utilizator avertizat
| 97vladu a răspuns:

Ai probleme! du-te la psiholog

| xAmber a răspuns:

Cum Dumnezeu sa o mananci? straight face Prin menarha, inteleg prima menstruatie. Nu stiu cum poti sa. o mananci. Din cate stiu eu, nu ai ce sa patesti, din moment ce tie ti se pare gustoasa. Chestia este ca prin ea, tu elimini ovule dezintegrate. Pe langa faptul ca este scarbos, este si plina de bacterii. Eu te sfatuiesc sa nu o mai mananci. Incearca mancarea normala, cumparata din magazin.