| guesswh0o a întrebat:

Ce pot sa fac sa'l recastig, avand in vedere ca l'am neglijat total alegand sa stau cu prietenii mei si nu cu el de cele mai multe ori...stiti cat doare cand pierzi acea persoana din tampenii... un mic ajutor?

3 răspunsuri:
| AnnaMaria a răspuns:

Dar oare pe el nu l-a durut cand ai preferat sa stai cu prietenii decat cu el?>_< iesi mai mult cu el, spune-i ca iti pare rau ca l-ai neglijat XD

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Stiu ca doare.dar daca persoana repectiva te iubeste.chiar te intelege. daca nu...nu intelege.crede-ma pe cuvant.>big grin

| MisuHaarp a răspuns:

Pai,trebuie sa ai o conversatie cu el despre greselile amandurora,el o sa inteleaga sau o sa zica ca e doar vina ta,dar daca va iubiti o sa va impacati, sincer, dar tu trebuie sa fii cu iubitu ca prieteni iti faci toata viata de la 1 an pana la 100, deci nu aveti motiv de cearta, stai cu el fii sufletului pereche si iubiti-va protejat, peace 1 LOVE!