| NubleReapper a întrebat:

Ce pot sa vorbesc cu o fata la prima intalnire?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cam tot ce doresti: carti preferate, filme, mancaruri, lectii, profesii, hobby-uri, excursi, tabere, colegi, prieteni, anotimp, flori, case, masini samd.
Exceptie facand urmatoarele: sa nu pomenesti niciodata la prima intalnire, despre sex, relatii sexuale, partnere/partneri sexuale ori experinte sexuale anterioare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Despre orice tine de domeniul mondenitatii, artei, modei sau de hobby-urile ei. Succes!

| alina2k18 a răspuns:

Orice in afara de munca, sex si fostele relatiiwinking

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Fa i complimente
intreab o despre cei place sa manance, sa bea
ce muzica, ce filme i plac
ce zone din oras ii plac
intreab o daca i plac animalele
cum i ar placea sa fi tu imbracat
la a doua intalnire ai toate datele
in ce zona i place sa mergeti
ce muzica asculta
ce mananca
ce bea
cum trebuie sa fi tu imbracat
sigur o vei surprinde in cel mai placut mod

| scriitor41063681 a răspuns:

Tot ce ţine legat despre voi, cam aşa este normal prima dată.