| Xboggyx a întrebat:

Ce poti face...ca prima oară când faci sex.,sa fie cat mai frumos si de durata, ps eu sunt virgin ea nu

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca esti lipsit de experienta necesara in aceasta privinta, va trebui sa intri in jocul sexual initiat si/sau propus de partenera ta de sex. Nimic altceva. Succes!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inveti din filmele de adulti sau spune-i sa te instruiasca

| Plato a răspuns (pentru mgtow):

Asta e o mare prostie, filmele porno sunt una iar realitatea alta, deci mai bine sa nu.

| minrest a răspuns (pentru Plato):

Cand aveti dreptate, aveti.

| mgtow a răspuns (pentru Plato):

Sant si variante cu preludiu are ce invata nu toate sant cu repezeala

| IAR a răspuns (pentru Plato):

Si in realitate cum e, lumineaza-ne cu intelepciunea ta happy

| Plato a răspuns (pentru IAR):

Nu ca in filmele porno, cert. Daca tu vezi un maraton de 2 ore si crezi ca a fost filmat incontinuu... ce sa zic, vise placute in continuare. In plus, nu opresti sa-i repari roata pe marginea drumului si faceti sex pe capota, stai relax.
Filmele porno n-au nicio treaba cu realitatea, scenariul si entertainmentul din filmele alea creeaza o idee greșită.

| minrest a răspuns (pentru IAR):

In realitate, fa sex si ai sa vezi singur, nu iti poate explica altcineva, si sunt convins ca Plato nu vrea sa iti arate. Fapt e ca e extrem de diferit de ce vezi in filme porno.

| IAR a răspuns (pentru minrest):

Am vrut sa ma refer la altceva dar nu ai inteles, poate nu am scris mai bine pe intelesul tau.

| Crackman a răspuns:

Vb cu ea inainte happy sa n aiba surprize

| LionTrap a răspuns:

Daca faci prima oara sex trebuie te uiti la filme porno (asa sa stii positile), daca nu vr sa nu ai copii pune metoda prezervati in caz de energenta