| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti sa faci cind vrei sex dar prietenul nu e aproape de tine? Cum poti sa te abtii?

12 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

De ce sa te abtziii cand te asteapta sute de baieti afara?

| Ellenna a răspuns:

Faci alte lucruri. Suni o prietena, te uiti la un film, te plimbi prin parc tongue Orice ca sa nu te mai gandesti la sex.

| consiliera a răspuns:

Depinde.De cat de mult tii la el. Daca nu e serioasa relatia cauta pe cineva discret si rezolva problema.

| Clarity a răspuns:

Poi nu te mai gandesti la asta, sau "masturbarea" da mai bine nu tongue

| Dia a răspuns:

Hmmm, ai auzit de masturbaresmug?

| YoYoLicious a răspuns:

Faci "degetica"smug

| MihaelaDart a răspuns:

Acum depinde de tine, daca vrei sa-l inseli sau sa astepti. Si eu am fost dispusa timp de aproape 2 luni sa nu fie nimic si am avut rabdare, nu as putea sa fac cu altul si sa am in subconstient ca atunci cat a fost el plecat eu o faceam cu un altul sau altii... ma doare sufletul... faci ce vrei, e viata ta!

| eurynomus a răspuns:

O faci cu degetul

| Phantasmagoria a răspuns:

Ia-ti un dildau.

| uN23 a răspuns:

Faci cu altul. xD

| Bobo893 a răspuns:

Nu te mai gandi la asta, si gaseste-ti ceva de facut sa te tina ocupata

| EffecTdeScena a răspuns:

POi mah...incerca sa mai il astepti. Cea mai buna caLe este Masturbarea dar nu in excestongue Orice ar fi NU iti trada prietenu cu Altu X_x Asteapta si vei vedea! MULt noroc! Funda?
big grin