| DianaSerban a întrebat:

Ce prefera baietii la o fata? Cand si cum se indragostesc de fete?

Răspuns Câştigător
| Baby a răspuns:

Paaai, eu cred ca prefera in primul rand naturaletea. Este fooarte important si cum arati pentru ca asta e primul motiv pentru care se indragosteste de tine in prima faza. Dupa trebuie sa fi dulcica, probabil romantica, sa ai un vocabular adecvat, sa te comporti frumos cu el, sa nu fi catelusul lui, sa fi si independenta si sa nu ai neaparat nevoie de el ca sa te distrezi. Sa ii lasi spatiu, sa nu-l sufoci, sa fi mereu relaxata, cred ca si faptul ca inrosesti este ceva duulce pentru ei. Trebuie sa fi tu, cred ca ai mai auzit asta de 1000 de ori. Muuuult succes iti doresc >big grin

2 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pai Diana maj baietilor "privesc" trupul,unii numai la sanii si la funduletz,la partzile moitongue. de indragostit hmm nu stiu e dificil,adica sun n categorii de baieti diferiti dar tooti semanam intre noi,unii poate ca le plac fetele rebele,unii fetele angelice timide etc,altii poate au observat ceva anume si le place acel ceva de nu se mai uita si la restul,mersul, gesturi,privirii,etc,maj baietilorpot rosti cuv frumoase doar din reflex,abordeaza fata cu un scop! acum depinde si de tine de felul cum ii privesti,toti sunt la fel, poate ca la unii imaginea de baiat cuminte tine mai muult, dar tooti vrem acelasi "lucru", incearca sa nu ii pui in "categorii" sunt baiat si sincer cum nici voua nu va place sa fiti "comparate cu altele nici noua nu ne place" deci tooti suntem la fel, cum sunte-ti si voi! uite eu de ex sunt mai nesimtzit,blushing incapatanat mofturos si nu am cei 7 ani de acasa! smug

| Ileana_6025 a răspuns:

Depinde de baiat: unii se uita dupa partea fizica(sani, picioare etc.) iar altii se uita dupa ce are fata in cap, dupa cunostintele ei. Mai este si o a treia categorie, ce se orienteaza dupa feminitate, gesturile si fineta cu care le executa, naturaletea etc. Unii baieti cauta o fata sensibila, altii cauta "fete rele", aici chiar depinde de baiathappy