| lolly2 a întrebat:

Am vazut in unele articole ca baietii prefera fetele, tacute si timide, dar in unele filme baietii se indragostesc de o fata care vorbeste mult care e neindemanatica si neatenta.
Baietii, care e adevaru? Ce fel de fete preferatii.
P.S:pentru cei care nu inteleg.Nu vreau sa stiu lucrul asta pentru ca ma intereseaza cum trebuie sa ma comport.

5 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Eu unul prefer o fata timida, dar care sa stie ce vrea.

| torsi a răspuns:

Mie unul imi plac fetele cu initiativa tongue

| danadana28 a răspuns:

Viata bate filmul! laughing Eu, ca fata, din ce am vazut pana acum, baietii (in mare parte) prefera fetele populare, cochete. Dar eu zic sa nu te intereseze ce prefera baietii, ca risti sa devii o prefacuta si o sa vina un moment in care o sa te saturi sa pretinzi ca esti ceea ce nu esti si tot tu o sa suferi.

| lolly2 explică (pentru danadana28):

Am zis ca nu ma intereseaza parerea lor.Am vrut sa stiu doar care minte filmele sau articolole.

| danadana28 a răspuns (pentru lolly2):

Ambele cazuri sunt valabile, depinde de fiecare om in parte. Nu poti sa generalizezi. Pur si simplu unii baieti vor fete cu initiativa, altii le prefera pe cele mai timide.