| lencikk a întrebat:

Ce preferati?

pentru baieti: blonde/brunete, oki albastri/caprui., scunda/inalta/, pupacioasa/retrasa, directa/tacuta.
naturala/machiata

kiss

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu as putea spune o combinatie exacta. Fiecare fata are un look al ei care ii face sau nu cinste. Depinde de fiecare fata. Fiecare in parte are o culoare care o avantajeaza. Asta e valabil pentru toate aspectele.

Fiecare fata are farmecul ei. M-ar putea atrage orice fata care stie sa se puna in valoare estetic, spiritual si intelectual.

Ca sa iti raspund totusi la intrebare ( desi e un raspuns superficial pentru ca nu e general valabil ) :

brunete / ochi albastri / 1, 65 - 1, 70 / pupacioasa / directa / machiata fad

30 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai. 2 buci, 2 tate. e de-ajunslaughing

| Ana_6509 a răspuns:

Sa fie normal.Recunosc ca ma atrag brunetii cu ochi verzi, nici prea inalti dar mai inalti ca mine, nu-mi plac tipii populari si nici cei excesiv de pupacios, direct si cat se poate de comunicativ.

Răspuns utilizator avertizat
| gingasull a răspuns:

Blonde ochi albastrii inalta, pupacioasa, directa machiata discret happy

| daniDeeDee a răspuns:

Bruneta, caprui, inalta, pupacioasa(mai ales), directa, naturala.

asa este ea.happy bine... nu prea inalta... 1. 70 big grin

Răspuns utilizator avertizat
| pendula a răspuns:

O bruneta asa mai satena. cu ochii ca ai tai. inalta. cred. pupacioasa. directa. si care poarta o bluza rosie blushing

| pendula a răspuns:

@gianinutza007 nu ma da de gol phbbbbt

| pendula a răspuns:

Pffff parfum. Dar stai sa te cer... Vrei sa fi sotzia mea?blushing blushing blushing puppy dog eyes?

| pendula a răspuns:

Hahahahaha laughing oke :*Muahhh!

| lencikk explică:

@pendula kiss hopa.shhh ca roseskkiss

| lencikk explică:

@paul27 nu ai gusturi relelaughing

| lencikk explică:

@gianinutza007 daca asta vrea baiatul...eu ce sa fac?laughing

| lencikk explică:

@pendula deci avem si nas. ce mai asteptamlaughing?

| lencikk explică:

@pendula aa.da.acum iti poti pupa mireasalaughing

| lencikk explică:

@pendula hei intra si u pe chat.big grin vii?

| Doddel a răspuns:

Prefer blondele naturale atat restul nu conteaza

| Doddel a răspuns:

Restu adica ochi etc

Răspuns utilizator avertizat
| dannny a răspuns:

Poi...eu aleg fata bruneta cu ochii caprui, sunda(1. 65) pupacioasa, directa, si machiata... dar nu exagerat

| maariaan a răspuns:

O fata de incredere, sincera, cuminte, serioasa, de casa, linistita, cu care sa ai ce vorbi, care te poate ajuta in momentele mai grele cu o vorba buna si multa caldura sufleteasca, o fata care sa te inteleaga cu bun simt, respect, multa educatie si naturala (nu stiu daca mai exista asa ceva... poate doar in vise sau in basme). Nu o fata perversa, schimbatoare, cu nasu pe sus, egoista, rautacioasa, usuratica, necioplita, fara minte si care vorbeste doar ca sa nu fie liniste. Decat una ca asta, din urma, mai bine 4 scanduri, un cantec linistit, cateva floricele si un drum linistit.catre locul fericirii totale...

| alecs871 a răspuns:

Hopa, pot fi eu nas? big grin

| johny_9421 a răspuns:

Bruneta - ochi verzi - inalta - pupacioasa - directa - naturala

imposibil, de altfel... dar sa visezi e gratis laughing

| Alex_7297 a răspuns:

Brunetă, ochi căprui, scundă, pupăcioasă, directă, naturală.

| assus a răspuns:

Blonda verzi 1. 70 pupacioasa directa naturala! nemachiata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar atat mai Paulbig grin, nu o vrei intreaga? cu toate membrele?laughing Numai atat preferi?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, conform descrierii facute de tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda naturala inalta (1. 75+) pupacioasa machiata discret directa