| chandnisharma a întrebat:

Ce recomandati pentru scaderea libidoului /scaderea dorintei sexuale?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| erik a răspuns:

Daca apetitul tau sexual este pe masura solicitarilor partenerului tau, totul mi se pare ok. Iar daca libidoul tau depaseste apetitul partenerului, incearca sa eviti materialele cu caracter excitant sau cu rol stimulator cum ar fi pornografia.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Adica sa nu ai chef de sex oral? daca tot zici pentru fata...sa nu te apropii de baieti asa nu mai ai chef

| cossmy a răspuns:

Pai daca nu'ti ajunge el singur, propune'i sa faceti un menage a trois...si dupa 2 ture asa, iti trece chefu(cred), cel putin pentru o perioada. Daca nu, nu vad cu ce te deranjeaza asta sau cu ce incurca pe cineva? adica, mai ales daca esti maritata, da'i bataie ca sigur nu o sa te tina mereu chefu asta. De orice te plictisesti pana la urmawinking

| chandnisharma explică:

Pentru fata specific

| chandnisharma explică:

Pentru iceman : sunt casatorita asa ca nu am cum ''sa nu ma apropii'' de baieti.Am pus o intrebare ca sa fiu ajutata nu sa fiu luata la misto

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cui pe cui se scoate!
Deci, fa sex cu sotul "2 zile non-stop"si iti trece!

| consilierindragoste a răspuns:

Sexul este cel care iti scade cu adevarat libidoul.nu cred ca cineva este de vina doar pentru ca are un apetit sexual mai ridicat.este un lucu ff bun intr-o relatie!

| Alle15 a răspuns:

Excitate o zii intreaga si-ti piere poftaa

| severus a răspuns:

Brom ca la soldatii din armata.