| mario a întrebat:

Ce replici de agatat sunt cele mai eficiente?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mario, sa-ti zic un banc, apropo de metode de agatat femei:
Un balbait vrea sa agate si el o fata frumoasa cu urmatoarea replica: "Do, do, domnisoara, vaca, vaca, v-a ca-zut batista jos!" Domisoara raspunde:"Fii tu bou politicos, si ridica-mi-o de jos"!

| Amy90 a răspuns:

Buna,

Replicile de agatat eficiente sunt cele originale poate care includ si o latura umoristica.

| AshuraElric a răspuns:

Din punctul meu de vedere nicio replica de agatat nu este eficienta (decat daca domnisoara respectiva nu stie pe ce lume traieste)big grinPoti "agata" o persoana tocmai încrcand sa fi cat mai normal, sa nu te ti dupa ea.happyAdica în ziua de azi cel mai mult o obsedatii fara prietene folosesc astfel de replici (cred ca saraca fata s-a saturat deaja de cate ori a auzit respectiva formula)fi original adica cat mai natural.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Parintii tai sunt retardati? Pentru ca tu esti speciala!
Te-ai lovit cand ai cazut din rai? Se pare ca ti-ai distrus moaca in cadere.

| justme_3711 a răspuns:

Intreab-o ce mananci de esti asa frumoasa happy
o sa-ti raspunda : banii la fraieri ca tinewinking
nu mai fi cocalar fi tu insuti. daca bagi "Replici din astea de agatat" o sa te alergi si cu 2 peste cap

| scoaladeseductie a răspuns:

Abordarea Directa e cea mai tare...

Stii de ce? http://vimeo.com/14506012

| Catii a răspuns:

Fi original barolling eyes