| JuLiAlOvE16 a întrebat:

Ce sa fac daca ce mai buna prietena a mea, care este intro relatie... se baga in problemele mel de cuplu si se da la cel pe care il plac. Eu nu ma bag in problemele ei?

Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| roxiada a răspuns:

Ia-o de ciuf!laughing) glumesc!
cred ca el mai ok e sa vb frumos cu ea si sa-i explici prin ce situatie treci tu de fiecare data cand face asta, ca tie nu ti se pare normal sa intervina ea in chestiile tale intime decat daca iti da un sfat, pe care o prietena trebuie sa-l dea! daca vezi ca nu intelege si continua sa intervina, spune-i direct ca relatia voastra de prietenie ar putea avea de suferit din cauza actiunilor sale! e cel mai ok.

1 răspuns:
| MrAlex a răspuns:

Cand esti singura cu ea... explica-i ca nu este bine ce face si ca el este intr-o relatie cu tinewinking daca vrea sa iasa rau spune-i sa va lase pe amandoi in pacewinking