| Taniusa18 a întrebat:

Ce sa fac daca prietenul meu este foarte suparacios, cum sa-l fac sa nu fie asa, trebuie mereu sa fiu atenta ce vorbesc cu el, de nu se supara

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Fiecare om are un caracter al sau si e tare greu sa-l schimbi pentru ca esti obisnuit cu el, oricine dintre noi are defecte si calitati, defectul lui probabil asta e, ce sa-i faci, analizezi intotdeauna cuvintele inainte de-a le rosti nu-i chiar atat de greu.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Raluca_4380 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu el si sa-l faci sa inteleaga ca uneori este bine sa fie altfel. E adevarat ca nu poti schimba pe nimeni, dar el ar putea sa te asculte si sa se schimbe de dragul tau.Acum depinde si ce vorbitihappy poate unele subiecte tie ti se par banale, iar pentru el au cu totul alta insemnatatehappy

| Taniusa18 explică:

Mersi mult pentru sfaturi tuturor