| Ammy2001 a întrebat:

Ce sa fac daca un baiat ma place? Cum ii arat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba de colegul tau despre care ai intrebat (ieri daca nu gresesc) iti raspund din nou cu acelasi indemn, sa te comporti de asa maniera incat sa-i dai de inteles ca nu iti este indiferenta persoana lui si ca doresti o relatie bazata pe ceva mai mult decat o simpla prietenie. Incearca sa fii cat se poate de amabila cu el, cauta-i compania dar nu in mod ostentatiiv, si daca nu esti o fata timida poti chiar sa preiei intro oarcare masura initiativa. Doresc sincer sa-ti fiu de ajutor si sa ti se implineasca sperantele tale, Pa, Pa

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Inca nu trebuie sa-i arati nimic: daca te place si este interesat de tine inseamna ca a vazut ceea ce-i de vazut si ii place, daca nu, nu.

| Xpressurself a răspuns:

Zambeste ammy happy

| Futhakari a răspuns:

Trebuie sa faci totusi si tu ceva doar lu lasa pe el sa care "bagajele", trebuie sa i dai de inteles ca esti atras de el, daca nu el va crede ca ai pe cineva si ca nu vrei sa fi deranjata.

| Ammy2001 explică:

Da, tot de el e vorba! Multumesc!