| claudiaclau12 a întrebat:

Imi place un baiat cum sa ii arat

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai avand in vedere ca sunt baiat iti pot da un raspuns scurt si sigur, daca iti place de el ii spui si apoi ii arati, si cum ii arati? foarte simplu esti alaturi de el, ii asculti problemele sau bucuriile, daca si lui ii place e tine nu este nevoie de nicun efort fiindca te va place fara sa faci nimic, mult succes clau

| Happyjump a răspuns:

Prin fapte, nu te duce direct la el sa-i spui, nu sti cum va reacționa, încearcă sa va impeieteniti

| Georgy98 a răspuns:

Paii,daca esti o persoane mai tupeista va fi usor, te duci pur si simplu si ii zici, sau ca sa nu pori putin prea directa incepi sa vorbesti cu el sa vezi ce parere are despre tine, poate are si o anumita atractie pentru tine, poate nu. Acum depinde si ce fel de baiat este, daca este unul care isi etaleaza hainele de firma, te da pe spate cu freza stil"matura" happy si merge "smecher" controlandu-si cerceii de la urechi(nas) in timp ce butoneaza un iphone si fluiera dupa o tipa ...eu zic sa nu incerci, poti sa cazi de fraiera cum se intampla de cele mai multe ori, insa daca e unul ok, zic sa incerci.Pe de alta parte daca esti mai timida, ceea ce cred ca si esti avand in vedere ca ceri sfaturi (ps:puteai sa apelezi si la o prietena, ea iti poate da sfaturi mai bune decat eu:o straina) pai in cazul asta eu zic sa faci cum crezi tu mai bine, sa fii tu, sa nu dai impresia unei alte persoane in fata lui. Poti sa il saluti eventual sa incerci sa comunici cu el.
ps: fa ce crezi tu de cuviinta! :* te pup si bafta! Curaj! :3